Galeria Rumia

Galeria Rumia

W grudniu tego roku do grona najemców Galerii Rumia dołączy sklep kosmetyczny marki Ziaja. Jak poinformował zarządca Galerii Rumia, grupa Upside Property Menagement, umowa najmu dotyczy lokalu o powierzchni ponad 35 mkw. znajdującego się na poziomie -1 galerii.

Firma Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. została założona w 1989 r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Udział kapitału polskiego wynosi w firmie 100 proc. Działalność spółki opiera się na produkcji farmaceutyków oraz kosmetyków pielęgnacyjnych. Ziaja znana jest m. in. w Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Finlandii, Gruzji, Irlandii, Litwie, Serbii, Słowacji, Słowenii, Ukrainie i Węgrzech. Do zagranicznych partnerów firmy należą największe europejskie sieci handlowe, takie jak: Ahold, Auchan, Billa, Bipa, Dayli, DM, Interspar, Kaufland, Metro, Mercator, Rossmann czy Tesco.

Najemcą, który zdecydował się przedłużyć umowę najmu z Galerią Rumia jest kwiaciarnia Tulipania. Lokal mierzący ponad 30 mkw. znajduje się na poziomie -1 obiektu.

Jak już infomowaliśmy w ostatnich dniach zarządca Galerii Rumia podpisał kolejną umowę najmu. W związku z tym 2 listopada br. w obiekcie zostanie otwarte biuro szkoleniowo-sprzedażowe szkoły nauki jazdy Elka School. W obiekcie otwarto też na poziomie -1 sklep zoologiczny sieci Planeta Zwierząt.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Galeria Rumia ma ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W obiekcie znajdują się trzy poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, C&A, Reserved, Cubus, Cropp Town, Pepco, Rossmann, CCC, Biedronka, Neonet i Jysk.