Wizualizacja wneętrza Galerii Dębiec
Wizualizacja wneętrza Galerii Dębiec
Wizualizacja wneętrza Galerii Dębiec
Wizualizacja wneętrza Galerii Dębiec

Otwarcie poznańskiej Galerii Dębiec nastąpi 25 października 2014 roku. Dwupoziomowe centrum handlowe typu convenience liczące kilkadziesiąt lokali handlowo-usługowych powstaje na południu Poznania, w bliskiej odległości od autostrady A2.

– Galeria Dębiec jest centrum handlowym typu convenience, które powstało po to, aby zapewnić mieszkańcom tej części Poznania i okolic wygodę codziennych zakupów – powiedział Dennis Klein, Prezes RED Real Estate Development.

Budowa Galerii Dębiec rozpoczęła się w marcu 2013 roku. Przy budowie obiektu zużyto ponad 3,8 tys. mkw. płytek podłogowych, zabudowano 47 km kabli elektrycznych, zainstalowano 580 m oświetlenia liniowego i ponad 700 innych źródeł światła. Ozdobny sufit, który znajduje się na poziomie +1 galerii, liczy 560 belek, o łącznej długości około 2,4 km.

Obiekt będzie miał blisko 10 tys. mkw. powierzchni najmu. Do dyspozycji klientów oddanych zostanie blisko 350 bezpłatnych miejsc parkingowych wewnątrz i na zewnątrz galerii. Inwestorem Galerii Dębiec jest firma RED Real Estate Development.

Grupa Red Real Estate Development to międzynarodowy deweloper, który zrealizował wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w kraju i za granicą. Grupa na polskim rynku działa od 2006 roku, gdzie prowadzi projekty w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu.