CH Auchan Sosnowiec

We wrześniu 2014 roku do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec dołączył salon z modą męską – Enzo.

Polska sieć modowa Enzo w lokalu o powierzchni 68 mkw. zaoferuje szeroki wybór eleganckich koszul i marynarek na każdą okazję.

– Obecnie sieć Enzo Collection jest właścicielem 13 sklepów, z czego 8 to tzw. sklepy miejskie, umiejscowione przy głównych ulicach miast lub innych ciekawych lokalizacjach miejskich, natomiast 5 pozostałych sklepów to sklepy zlokalizowane na terenie galerii handlowych. 19 września otwarty został najnowszy sklep naszej marki w C.H. Auchan w Sosnowcu. Obecnie trwają prace przy przygotowaniu do otwarcia kolejnego sklepu w CH Auchan w Katowicach – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Filip Torzewski reprezentujący markę Enzo.

Obecna na polskim rynku od 1993 roku marka Enzo oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży męskiej. Salon działający od września w galerii handlowej Auchan przy ulicy Zuzanny w Sosnowcu, jest jednym z 13. lokali marki w Polsce.

Salon Enzo dołączył do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec, w którym klienci mają obecnie do dyspozycji 50 sklepów znanych i wiodących na rynku marek.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec oferuje 50 sklepów. W ofercie Galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Przy CH Auchan Sosnowiec mieszczą się hipermarket Auchan oraz stacja paliw. Centrum Handlowe posiada 2440 miejsc parkingowych, w tym 16 dla osób niepełnosprawnych. CH zostało otwarte w 1999 roku. Obiekt należy do Immochan.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.