Cukiernia
Cukiernia

W Arkadach Wrocławskich pojawił się nowy najemca – Cukiernia Sowa. Lokal o powierzchni 73 mkw. znajduje się na poziomie -1 wrocławskiego centrum handlowego.

– Arkady Wrocławskie są również miejscem spotkań. Przy okazji zakupów lub wizyty w kinie klienci bardzo chętnie korzystają z naszej bogatej oferty kawiarni i restauracji. Cukiernia Sowa doskonale wpisuje się, więc w ideę naszego centrum. Znakomita i zróżnicowana oferta Sowy zyska zapewne bardzo szybko uznanie naszych klientów –mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji.

Cukiernia Sowa znajduje się w Arkadach Wrocławskich na poziomie -1. Oprócz zakupów w Cukierni Sowa można na miejscu skosztować słodkości bądź napić się kawy lub herbaty.

Cukiernia Sowa, założona przez mistrza cukierniczego i piekarniczego Feliksa Sowę w 1946 roku w Bydgoszczy, należy do czołowych cukierni w kraju. Aktualnie sieć tworzy ponad 150 lokalizacji na terenie całego kraju oraz pierwsze lokale w Anglii i Niemczech.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino.

Sieć Cukiernia Sowa została nominowana do nagrody Retailers’ Awards 2015 w kategorii SCF Cafe Retailer of the Year 2015. Więcej informacji o nagrodzie TUTAJ.