Galeria Bronowice
Galeria Bronowice

Dwa nowe lokale pojawią się już niebawem na mapie najemców Galerii Bronowice w Krakowie. Będą to: sieć handlowa Jysk oraz Platinium Fitness. Właśnie podpisano umowy najmu.

Jysk, oferujący produkty związane z wyposażeniem wnętrz, zajmie ponad tysiąc metrowy lokal na parterze Galerii Bronowice. Z kolei Platinium Fitness, prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów, znajdzie się na 1 piętrze obiektu, nieopodal Saturna.

– Obydwaj nowi najemcy poszerzą i wzbogacą nasz tenant-mix. Do tej pory w ofercie usługowo – rozrywkowej Galerii Bronowice, wśród i tak bardzo szerokiej i różnorodnej propozycji związanej z aktywnością ruchową, brakowało fitness klubu. Dlatego cieszę się, że nasze rozmowy z Platinium Fitness zakończyły się pozytywnym rezultatem i już niedługo pierwsi chętni skorzystają z możliwości popracowania nad sylwetką i kondycją właśnie u nas. Równie ważnym najemcą jest także sieć Jysk, która mocno zakorzeniła się już w świadomości Polaków, zdobywając ogromną popularność – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów, w tym kilka po raz pierwszy goszczących w Krakowie, jak np. Salewa czy H&M Home, elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan i dodatkowe, często niedostępne w innych krakowskich centrach, usługi i propozycje.

Należą do nich m.in. pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w galerii handlowej, punkt Co-Workingowy, Strefa Relaksu ze Strefą Video Games czy bezpłatne teatrzyki, odbywające się w ramach Bajkowej Niedzieli. Również przed wejściem do Galerii czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, a także skate park i boisko do gry w koszykówkę. Klienci mogą również skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką, jak choćby Akademia w Bronowicach pod patronatem krakowskiej ASP, studyjne kino Mikro czy Czytelnia.

Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku.