My Gym

My Gym

24 października br. na poziomie +1 w Galerii Słupsk otwarty zostanie klub fitness sieci My Gym. Będzie to największy i zarazem najnowocześniejszy obiekt tego typu w całym regionie. Klub zostanie otwarty wraz z dniem obchodów 6-lecia istnienia obiektu.

Na powierzchni ok. 900 mkw. My Gym będzie oferował swoim członkom m.in. salę do ćwiczeń siłowych, zajęcia fitness, zajęcia rowerowe, sauny suche i parowe oraz solaria i bary. Siłownia podzielona zostanie na cztery strefy. Każda strefa oferować będzie odpowiedni zestaw ćwiczeń indywidualnych.

– Galeria Słupsk działa już 6 lat. To odpowiedni moment na podsumowanie i wytyczenie kierunku działania tego centrum w kolejnych latach. Teraz znamy lepiej możliwości i oczekiwania słupszczan, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej dopasować ofertę naszej galerii. Staramy się posiadać inną ofertę niż konkurencja. Póki co nam się to udaje. Przede wszystkim, będąc w samym sercu miasta, posiadamy wielki potencjał lokalizacyjny. To dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie nowoczesnego klubu fitness, co w Słupsku stanowić będzie obecnie ofertę absolutnie unikatową – mówi dla Retailnet Karol Kalicki, prezes zarządu i założyciel spółki Upside Property.

Sieć My Gym funkcjonuje już w innych centrach Handlowych na Pomorzu – Galerii Rumia czy Galerii Bałtyckiej. Firma My Gym SA planuje otwarcia kolejnych klubów fitness jeszcze w tym roku.

Znajdująca się w centrum miasta Galeria Słupsk o powierzchni całkowitej 36 tys. mkw. zapewnia swoim klientom sklepy na trzech poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking. W galerii znajdują się sklepy popularnych marek – m.in. Reserved, Cropp, Mohito, House, Empik, C&A, RTV Euro AGD, Home&You, Pepco. Operatorem spożywczym w obiekcie jest Stokrotka.

Galeria Słupsk należy do firmy Upside Property. Firma została założone przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku.