Dekada Myslenice
Dekada Myslenice

Do grona najemców centrum handlowo-komunikacyjnego Dekada Myślenice dołączyła polska sieć odzieżowa Top Secret, należąca do Grupy Kapitałowej Redan. Nowy salon oferuje odzież damską, męską i dziecięcą marki własnej oraz brandów Troll i Drywash.

Marka Top Secret zajęła lokal o powierzchni 93 mkw. Salon działa na zasadzie franczyzy. Sklep został uruchomiony z końcem wakacji i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów odwiedzających myślenicką Dekadę.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu w tym obiekcie ze względu na jego doskonałą lokalizację: tuż przy trasie nr 47, popularnej „Zakopiance”, co gwarantuje dobry dojazd dla klientów nie tylko z samych Myślenic, ale i całego regionu. Dodatkowo, obecność dworca autobusowego generuje duży ruch klientów, którzy – mamy nadzieję – będą chętnie odwiedzać nasz lokal, wracając z pracy czy ze szkoły bądź czekając na autobus. Sieć centrów Dekada szybko i intensywnie się rozwija, co pozwala nam liczyć na to, że w tak sprawdzonym koncepcie i otoczeniu innych, znanych i lubianych marek, nasz salon również odniesie sukces finansowy i frekwencyjny – mówi Janusz Ścisłowicz, właściciel salonu Top Secret.

Otwarta w lipcu 2011 roku Dekada Myślenice jest jednopoziomowym obiektem typu strip mall o powierzchni 3420 mkw. GLA, na której znajduje się 14 lokali handlowo – usługowych, oraz dworzec autobusowy, obsługujący miejskich, regionalnych i ogólnopolskich przewoźników. Głównymi najemcami są takie marki jak Tesco, Empik, Rossmann, Pepco, obuwie CCC, Laura Messi oraz Altero, Brugi, Apteka Zdrowie, sieć telefonii komórkowej Play oraz liczne punkty usługowe. Do dyspozycji klientów centrum jest 70 miejsc parkingowych.

Centrum handlowo-komunikacyjne w Myślenicach to pierwsza inwestycja spółki Dekada Realty. Podobne obiekty zostały otwarte w Nowym Targu oraz w Brodnicy w woj. kujawsko – pomorskim. Kolejna tego typu projekt będzie realizowany w Ciechanowie, a jego otwarcie planowane jest na IV kw. 2015r.