Salon Mohito

Polska spółka odzieżowa LPP regularnie otwiera kolejne salony swojej sieci Mohito w Polsce i za granicą. Na listopad firma zaplanowała kilka otwarć nowych salonów poza granicami naszego kraju.

Jak ustaliła redakcja Retailnet w pierwszych dniach listopada nastąpi otwarcie salonu marki w CH Lotus Plaza w miejscowości Petrozavodsk w Rosji. Kolejny salon brandu rozpocznie działalność w CH Bory Mall w słowackiej Bratysławie. Na 10 listopada zaplanowano otwarcie regularnego sklepu Mohito w CH Frydek Mistek w Czechach.

Na koniec przyszłego miesiąca kolejny salon marki rozpocznie działalność w centrum handlowym Polus Center Cluj w Rumunii.

Z kolei jeszcze do końca października LPP planuje otwarcie dwóch sklepów outletowych w Polsce. Znajdą się w centrach wyprzedażowych w Warszawie oraz Krakowie. Łącznie od początku października spółka otworzyła 4 nowe salony marki.

Grupa LPP zarządza 5 znanymi markami modowymi (Reserved, House, Cropp, Mohito oraz Sinsay) a na 2016 rok planowana jest premiera kolejnej marki z półki premium. LPP posiada sieć niemal 1500 salonów, tworzy miejsca pracy dla blisko 18 tys. osób w biurach i strukturach sprzedaży w Polsce, krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Szanghaju.

Marki spółki LPP nominowane są do kilku nagród SCF Retailer’s Award 2015 w kategoriach: Young Fashion Retailer of the Year (Sinsay), Best Expansion Retailer of the Year i Fashion Retailer of the Year. Do nagrody The Best Manager of the Year nominowany jest także Jacek Szołoch odpowiadający za rozwój salonów LPP. Więcej informacji na temat SCF 2015 znajduje się TUTAJ.