Otwarcie CH InBag w Bartoszycach
Otwarcie CH InBag w Bartoszycach

Ruszyło Centrum Handlowe InBag w Bartoszycach. To pierwszy tego typu obiekt w mieście i zarazem pierwszy projekt zrealizowany w formacie convenience Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Inbap.

Jak podaje inwestor, w przeciągu pierwszych sześciu godzin otwarcia obiekt odwiedziło blisko 10 tys., co stanowi ok 40 proc. wszystkich mieszkańców Bartoszyc.

– Rozpoczynający funkcjonowanie InBag ulokowaliśmy w samym sercu miasta, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic, aby każdy mógł dotrzeć tu po drodze. Ma bowiem służyć mieszkańcom w codziennych zakupach, w drodze z domu do pracy, czy z pracy do domu. Wszyscy zaangażowani w ten projekt wierzą, że spełni oczekiwania mieszkańców i będzie dla wszystkich przyjaznym miejscem codziennych zakupów – podsumowuje Katarzyna Czajkowska, reprezentująca fundusz Inbap.

Centrum Handlowe InBag ma ponad 4,5 tys.m.kw. powierzchni handlowej. W obiekcie ulokowano siedemnaście lokali handlowo-usługowych.

Inbap Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający poprzez spółkę Real Estate inwestorbp jest właścicielem pięciu funkcjonujących obiektów handlowych. Pięć kolejnych jest w fazie realizacji. Firma skupia się na lokowaniu inwestycji w miastach małych lub średniej wielkości. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie Galeria Kamienna w Starachowicach oraz Inbag w Bartoszycach. W tym roku inwestor rozpoczął realizację kolejnych projektów w Cieszynie, Kwidzynie, Szamotułach, Lubaniu oraz kolejnej inwestycji w Białej Podlaskiej.