Atrium Felicity
Atrium Felicity

Centrum Handlowe Atrium Felicity w Lublinie poszerza swoją ofertę handlową. W ostatnim czasie na liście najemców pojawiły się nowe wyspy handlowe.

Jedną z nich jest zlokalizowana niedaleko strefy gastronomicznej szatnia, w której klienci mogą przechować nie tylko odzież wierzchnią, ale także bagaże, parasole czy zakupy. W centrum pojawiło się również stoisko ING Banku Śląskiego (zlokalizowane przy sklepach Excellent Office i Divers) oferujące produkty bankowe ING. Z kolei w pobliżu wejścia D, przy sklepach Mohito i Apart, można skorzystać z oferty wyspy z czapkami dla kobiet i mężczyzn, a na stoisku między sklepami Cropp i Lavard kupić bajki i filmy na DVD i VCD oraz muzykę na CD.

– Atrium Felicity cały czas wzbogaca swoją ofertę, a w przyszłym roku na pierwszym piętrze centrum na powierzchni ponad 2,5 tys. mkw. rozpocznie działalność 9 salowe kino Cinema City przystosowane do projekcji cyfrowej i cyfrowej 4D, tym samym w centrum klienci znajdą kompleksową ofertę rekreacyjno-rozrywkową – poinformował zarząd obiektu.

Przypomnijmy, pięć miesięcy od otwarcia Atrium Felicity odwiedziło ponad trzy miliony mieszkańców Lublina i regionu, co świadczy o tym, że centrum wpisało się już w potrzeby mieszkańców Lublina i okolic.

Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32.