Wólczanka
Wólczanka

Salon Wólczanki otworzył się 25 października, we wrocławskiej Renomie. Butik o powierzchni ponad 25 metrów kwadratowych znajduje się na poziomie +1. W salonie są dostępne produkty zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

– Cieszę się, że w ofercie modowej DH Renoma znajdują się także polskie marki. Salon Wólczanka będzie doskonałą propozycją dla kobiet i mężczyzn, ceniących sobie zarówno klasyczny styl jak i wysoką jakość produktów – mówi Barbara Wójcik, dyrektor DH Renoma.

Jeszcze w tym roku na otwarcie czekają takie marki modowe takie jak: Marc Cain, Hexeline oraz Gavel, a dla miłośników pięknych wnętrz zostanie otwarty salon Lofhome.

DH Renoma oferuje 10 tys. mkw. powierzchni biurowych i 30 tys. mkw. powierzchni, na której mieszczą się sklepy, punkty usługowe i restauracje. Obiekt był prezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014.

Griffin Real Estate został założony w 2006 roku jako platforma do zarządzania funduszami, inwestującymi w sektor nieruchomości. Od początku istnienia inwestuje w nie także swój własny kapitał. W marcu 2013 Griffin pozyskał inwestora strategicznego – Oaktree Capital Management, z którym współpracuje od 2010 roku. Oaktree jest hedgingowym funduszem wywodzącym się z USA. Posiada biura na całym świecie, zatrudnia ponad 650 osób oraz zarządza środkami w wysokości prawie 90 miliardów dolarów.

Griffin Group to inwestor działający na polskim rynku nieruchomości, który w imieniu zarządzanych przez siebie funduszy lokuje środki w prestiżowe projekty. W portfolio grupy Griffin znajduje się obecnie m.in. Hala Koszyki w Warszawie, Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu, Supersam w Katowicach oraz inne obiekty biurowe i handlowe, a także działki inwestycyjne.