Salon Ryłko w CH Karolinka
Salon Ryłko w CH Karolinka

Salon obuwniczy Ryłko w CH Karolinka w Opolu działa już w nowej odsłonie. Powiększony dwukrotnie sklep zajmuje obecnie w Karolince ponad 140 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Nowy salon Ryłko mieści się w pobliżu głównego wejścia do Karolinki, w sąsiedztwie fontanny.

Ryłko to znana klientom CH Karolinka, rodzinna polska firma od pokoleń zajmująca się tworzeniem obuwia. Buty Ryłko powstają z najwyższej jakości skóry oraz naturalnych materiałów wykończeniowych. Oferta marki obejmuje obuwie męskie, damskie oraz dziecięce, a także galanterię skórzaną.

CH Karolinka to największy kompleks handlowy w regionie Opola, położony przy ulicy Wrocławskiej i obejmujący galerię oraz park handlowy o łącznej powierzchni 70 tys. mkw. Całość mieści blisko 120 salonów najpopularniejszych marek polskich i międzynarodowych, w tym sklepy z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, artykułami dziecięcymi, sportowymi, RTV i AGD, wyposażeniem domu i materiałami budowlanymi oraz liczne punkty usługowe oraz strefa gastronomiczna.

Otwarte w 2008 roku centrum dysponuje parkingiem mieszczącym 2600 samochodów. W czerwcu 2014 w Karolince zadebiutował pierwszy hipermarket Auchan w Opolu, który jednocześnie był pierwszym sklepem w Polsce powstałym po przejęciu sieci Real przez Grupę Auchan.

W strefie bezpośredniego oddziaływania Karolinki mieszka obecnie ponad 0,5 miliona osób, przy czym wielu klientów, aby móc skorzystać z jej oferty, pokonuje nawet 60 kilometrów. Położenie 5 kilometrów od ścisłego centrum Opola, a jednocześnie w pobliżu autostrady A4, zapewnia dogodny dojazd mieszkańcom miasta oraz sąsiednich powiatów, jak również wszystkim podróżującym po południowo-zachodniej Polsce.