Plac zabaw Bajkowy Labirynt, Ro-An
Plac zabaw Bajkowy Labirynt, Ro-An

Firma RO-AN, producent i ogólnopolski operator zlokalizowanych w centrach handlowych placów zabaw i automatów dla dzieci, poszerza listę swoich lokalizacji i zapowiada otwarcie kolejnego placu zabaw.

– W połowie października 2014 roku otworzyliśmy nowy, 15. już plac zabaw w Centrum Handlowym Turawa Park w Zawadzie k/Opola. Nasz koncept spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem i akceptacją zarówno naszych małych klientów jak i ich rodziców. Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas liczba dzieci, które zaszczyciły nas swoją obecnością zarówno w dniu otwarcia jak i w kolejnych dniach. Tak pozytywny odbiór przez klienta docelowego jest dla nas szczególnie ważny i motywujący w obliczu kolejnych otwarć – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Beata Wiśniewska – dyrektor ds. personalnych i marketingu RO-AN.

Obok placów zabaw Bajkowy Labirynt w Fashion House Outlet Centre i C.H. Auchan w Sosnowcu oraz placu zabaw U Misia w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach województwo śląskie wzbogaci się niebawem o kolejny plac zabaw należący do RO-AN.

– Podpisaliśmy właśnie z GTC kolejną umowę najmu powierzchni na realizację placu zabaw dla dzieci w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Do końca bieżącego roku planujemy otworzyć tam bogaty w przeróżne atrakcje dla dzieci nowy plac zabaw. Będzie on przeznaczony dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat. Powstanie pod marką Bajkowy Labirynt. Na powierzchni 222 mkw. znajdować się będzie duża i nowoczesna konstrukcja zabawowa, basen z kolorowymi piłkami, zjeżdżalnia, trampolina, karaoke i wiele nowości. Będzie tam również specjalny kącik malucha przeznaczony do bezpiecznej zabawy młodszych dzieci od 0-3 lat z rodzicami. Oczywiście nie zabraknie tam także salki urodzinowej do organizacji przyjęć urodzinowych i zabaw okolicznościowych, a także małej kawiarenki dla rodziców – dodaje Beata Wiśniewska.

Będzie także możliwość wypożyczenia specjalnego autka z dużym koszem na zakupy. – Wzbogaceniem naszej oferty będą interesujące moduły edukacyjne, dostosowane do wszystkich grup wiekowych, rozwijające umiejętności motoryczne i umysłowe dzieci. Koncept ten został przez nas niedawno wdrożony na otwartym na nowo placu zabaw U Misia w CH 3 Stawy w Katowicach oraz w Bajkowym Labiryncie w CH Turawa Park w Zawadzie k/Opola i spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych małych klientów – podkreśla Beata Wiśniewska

Obecnie RO-AN posiada 15 placów zabaw w całej Polsce, działających pod szyldem: Bajkowy Labirynt oraz U Misia .

Firma RO-AN powstała w 1995 roku i jest firmą rodzinną z siedzibą w Gdańsku. Od 19 lat skupia się na współpracy tylko z centrami i galeriami handlowymi, oferując rozwiązania w branży rozrywki dla dzieci. Poza siecią placów zabaw Bajkowy Labirynt i U Misia jest także producentem i operatorem interaktywnych bujaków i karuzel dla dzieci oraz automatów sprzedających. Posiada także maszyny na licencjach takich producentów, jak m.in.: Disney, Warner Bros, Hit Entertainment i inne.