Centrum Galardia
Centrum Galardia

Aspen, firma specjalizująca się w obsłudze obiektów wielkopowierzchniowych w zakresie usług utrzymania czystości, ochrony, podpisała umowę o współpracy z Centrum Galardia w Starachowicach. Aspen w ramach zawartej umowy świadczy kompleksową usługę utrzymania czystości.

– Cieszymy się z podjęcia współpracy z Centrum Galardia, tym bardziej, że tym kontraktem inicjujemy naszą współpracę z firmą Balmain. Balmain zajmuje się inwestowaniem, komercjalizacją oraz zarządzaniem centrami handlowymi. W tym wypadku Balmain jest również współinwestorem. Wierzymy, iż nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne przygotowanie zapewni naszemu nowemu klientowi komfort w zarządzaniu Centrum Galardia a klientom centrum handlowego da przyjemność w dokonywaniu zakupów. Nie ukrywam, że zależy nam na dobrej współpracy, ponieważ w perspektywie liczymy na jej rozszerzenie – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Bogusław Pawlik, dyrektor operacyjny Aspen sp. z o.o.

Działalność prowadzona przez spółkę Aspen obejmuje usługi utrzymania czystości, ochrony oraz cateringu m.in. dla centrów handlowych, centrów dystrybucyjnych, logistycznych, szpitali, biurowców oraz hoteli. Wśród dotychczasowych klientów firmy Aspen znajdują się obiekty m.in. takich właścicieli i zarządców jak ECE Polska, Apsys Polska, Inter Ikea, Echo Investment, Metro Group Asset Management Polska, Neinver, Tesco, Plaza, Auchan Polska, Jeronimo Martins.