Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Elbrus – jeden z brandów firmy Martes Sport, oferujący asortyment odzieży, obuwia i dodatków dla osób aktywnych fizycznie, otworzył swój pierwszy w Polsce salon w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała, należącym do Gemini Holding.

Elbrus jest marką przeznaczoną dla ludzi aktywnie spędzających czas. W salonie o powierzchni 175 mkw. klienci znajdą szeroki wybór odzieży, obuwia, plecaków, walizek, toreb i akcesoriów. Asortyment marki Elbrus przeznaczony jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, dlatego idealnie wkomponowuje się w nową strategię rozbudowanego bielskiego Gemini, która zakłada stworzenie kompleksowej oferty dla całej rodziny. Do tej pory produkty marki sprzedawane były m.in. w sklepach Martes Sport, a otwarty 25 października firmowy salon Elbrus w Gemini Park Bielsko-Biała będzie pierwszym w Polsce dedykowanym tylko i wyłącznie temu brandowi.

– Martes Sport jest firmą o bielskim rodowodzie, dlatego doceniamy fakt, że na pierwszą w Polsce lokalizację dla sklepu swojej kolejnej marki – Elbrus – wybrano właśnie nasz obiekt. Jej obecność w Gemini Park Bielsko-Białą znacząco wyróżni nas nie tylko spośród lokalnej, ale i krajowej konkurencji. Reagujemy na zmieniające się rynkowe trendy i widzimy rosnącą wśród naszych klientów popularność kultury fizycznej oraz aktywnego wypoczynku. Dlatego oprócz budowania mocnej oferty handlowej Gemini Park w segmencie sportowym, wzbogacamy ją szeregiem ciekawych wydarzeń o podobnym charakterze, m.in. organizacją wakacyjnego turnieju siatkówki plażowej Gemini Cup czy też zajęć z zumby na świeżym powietrzu. Planujemy również szereg atrakcji sportowych w okresie jesienno-zimowym, wykorzystując do tego teren, na którym w lecie znajdowała się plaża Gemini – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Tenant mix obiektu w branży sportowej współtworzą salony sieci Martes Sport, 4F oraz My Shop – sklep z odzieżą i akcesoriami sportowymi takich marek jak Adidas, Reebook, Puma czy Nike. Dodatkowo, niebawem w bielskim Gemini otwarty zostanie największy w południowej Polsce klub fitness sieci Be Fit o powierzchni ponad 2,2 tys. mkw.
W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała w kwietniu b.r. zakończyła się rozbudowa, dzięki któremu powierzchnia najmu sięga teraz ponad 40 tys. mkw. GLA.

W obiekcie mieści się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej. Zgodnie z przyjętą strategią, po rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała dysponuje kompleksową, bogatą ofertą skierowaną do całych rodzin.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą centrum.