Sonata Park w Sochaczewie
Sonata Park w Sochaczewie

Na 8 listopada br. zaplanował otwarcie parku handlowego Sonata Park, którego właścicielem jest Carrefour Polska. Obiekt o powierzchni ponad 6 tys. mkw. znajduje się w Sochaczewie przy ul. Warszawskiej, obok istniejącego tam już hipermarketu Carrefour.

Carrefour Polska inwestuje w rozwój posiadanych konceptów handlowych poprzez ich modernizację, rozbudowę oraz rekomercjalizację. Obecnie priorytetowymi dla spółki inwestycjami jest modernizacja CH Morena w Gdańsku oraz remodeling CH Carrefour w Olsztynie.

Grupa Carrefour obecna w 34 krajach jest drugim największym detalistą na świecie oraz liderem wielkiej dystrybucji w Europie. W ponad 10, 1 tys. sklepach zatrudnia 365 tys. pracowników. W 2013 obroty grupy wyniosły 100,2 mld euro.

Grupa Carrefour oferująca różnorodność formatów handlowych, kanałów dystrybucji oraz działająca na wielu rynkach jest partnerem w codziennych zakupach 10 milionów klientów, którzy każdego dnia odwiedzają sklepy Carrefour na całym świecie.

Carrefour Polska swój pierwszy hipermarket otworzył w 1997 roku w Łodzi. Obecnie, pod szyldem Carrefour w Polsce działa ponad 600 sklepów w różnych formatach, są to: hiper- i supermarkety oraz sklepy osiedlowe: mini-market i convenience. Carrefour jest także właścicielem i zarządcą centrów handlowych, skupionych w dużych i średnich miastach. Ofertę handlową naszych sklepów uzupełniają stacje paliw.