Salon Moodo i Funk'n'soul w Ptak Outlet
Salon Moodo i Funk'n'soul w Ptak Outlet

Do grona najemców centrum wyprzedażowego Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi dołączyły marki Moodo i Funk’n’Soul. Nowe marki zajmują lokal o powierzchni 188 mkw.

– Cieszę się, że Moodo i Funk’n’Soul dołączyły do grona naszych najemców. Klimat streetstylowej mody, który reprezentują te firmy jest kolejnym, znaczącym ogniwem dla stworzenia spectrum modowego odpowiadającego wszystkim gustom klientów, a właśnie to jest celem, do którego dążymy. W ostatnim czasie zauważyliśmy duże zainteresowanie tymi markami ze strony naszych klientów, dlatego tak szybko zdecydowaliśmy się na współpracę z Moodo i Funk’n’Soul – mówi redakcji Retailnet Magdalena Malczyńska, dyrektor Ptak Outlet.

Moodo to polska marka odzieżowa z ofertą dla młodych kobiet. Marka zadebiutowała na polskim rynku siedem lat temu i obecnie posiada 130 salonów w całym kraju. Właścicielem marki Funk’n’Soul jest firma Premiere sp. z o.o., która jest obecna na polskim rynku od 1992 roku. Aktualnie działa ok. 40 sklepów. Celem spółki na najbliższe lata jest stała ekspansja w Polsce i za granicą.

Ptak Outlet jest jednym z największych centrów wyprzedażowych w Polsce i jedynym w regionie łódzkim. Od momentu otwarcia liczba klientów składających wizytę w Ptak Outlet regularnie wzrasta. W stosunku rocznym odnotowano zwiększenie wskaźnika odwiedzalności o ponad 40 proc.
Obecnie dzięki stałej współpracy i kolejnym pozytywnym negocjacjom z najemcami, Ptak Outlet udostępnia im 90 proc. powierzchni centrum. Dla klientów Ptak Outlet przygotowano ponad 1000 miejsc parkingowych.

Od października 2014 obok Ptak Outlet funkcjonuje Ptak Moda – największa w Polsce hurtownia oferująca odzież TOP 200 polskich producentów. W pobliżu usytuowana jest również hala Ptak Expo, w której organizowane są cyklicznie różnorodne targi, skupiające nawet 100 tys. odwiedzających w dniach ich trwania (2-3 dni). Zespół obiektów tworzy potężny kompleks odzieżowy i jedyne w Europie Miasto Mody – Ptak Fashion City.