Sklep Kari w CH Auchan Częstochowa
Sklep Kari w CH Auchan Częstochowa

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Częstochowa dołączyło Kari – międzynarodowa marka, oferująca obuwie oraz dodatki dla kobiet i mężczyzn. Sklep firmowy marki zajmuje lokal o powierzchni ponad 270 mkw.

– Centrum Handlowe Auchan Częstochowa dynamicznie rozwija się i wzbogaca ofertę. Dzięki temu nasi klienci zyskują bogaty wybór produktów oferowanych przez znane i cenione marki, takie jak Kari. Mamy nadzieję, że wkrótce zaprezentujemy klientom kolejne nowości – mówi redakcji Retailnet.pl Aleksandra Kolarz, menedżer Centrum Handlowego Auchan Częstochowa.

Kari to międzynarodowa sieć sklepów z obuwiem. Marka weszła na polski rynek w maju 2012 r. Obecnie sieć liczy ponad 30 salonów. W 2014 roku marka otrzymała wyróżnienie „Gwiazda Jakości Obsługi” w kategorii sieciowe sklepy obuwnicze. Salon otwarty w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa jest pierwszym salonem marki Kari w Częstochowie.

Sklep firmowy Kari uzupełni bogatą już ofertę obuwniczą Centrum Handlowego Auchan Częstochowa. Wśród salonów oferujących obuwie i akcesoria są już m.in. CCC, Centro, Deichmann, Ryłko oraz Venezia. Za proces komercjalizacji Centrów Handlowych Auchan odpowiada Immochan.

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy powstało w 2001 roku. Osiem lat później zostało rozbudowane. W galerii o powierzchni około 36 tys. mkw. znajduje się ok. 60 sklepów, w tym butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Na terenie centrum znajduje się również hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada ok. 1630 miejsc parkingowych, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.