Salon Enzo Collection
Salon Enzo Collection

 

Salon Enzo Collection

Enzo Collection, polska marka z ofertą mody męskiej, planuje otwieranie nowych salonów sprzedaży. We wrześniu 2014 roku został otwarty najnowszy sklep marki w C.H. Auchan w Sosnowcu. Lokal ma 70 mkw. powierzchni.

– Obecnie przygotowujemy się do otwarcia kolejnego sklepu w CH Auchan w Katowicach. Planowany termin otwarcia to połowa listopada. Powierzchnia sklepu w Katowicach to 57 mkw. Nasza sieć obecnie przeżywa okres rozwoju. W planie na najbliższe miesiące pojawiają się otwarcia kolejnych sklepów zlokalizowanych w galeriach handlowych, z racji jednak wciąż prowadzonych negocjacji, nie będziemy zdradzać dalszych planów rozwojowych. Możemy uchylić jedynie rąbka tajemnicy, iż negocjacje dotyczą rozwoju sieci sklepów w północno-zachodniej Polsce – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Filip Torzewski reprezentujący sieć Enzo Collection.

Sieć Enzo Collection w większości sklepów galeriowych współpracuje z Grupą Immochan, wyjątkiem jest największy sklep marki zlokalizowany w Galerii Gniezno grupy Apsys. Salon ma ponad 120 mkw. powierzchni. Obecnie sieć Enzo Collection jest właścicielem 13 sklepów, z czego 8 to tzw. sklepy miejskie, umiejscowione przy głównych ulicach miast lub innych ciekawych lokalizacjach miejskich, natomiast 5 pozostałych sklepów to sklepy zlokalizowane na terenie galerii handlowych.

Marka działa na polskim rynku od 1998 roku. Oferuje szeroki wybór eleganckich koszul i marynarek dla mężczyzn, konfekcję dzienną oraz dodatki modowe. Oferta Enzo Collection jest podzielona na dwie kolekcje: Prestige oraz Casual.