Pure Jatomi

Pure Jatomi to największa sieć klubów fitness w Polsce. Obecnie w sieci działa 36 klubów, a w planach, jak dowiedziała się redakcja Retailnet, są kolejne otwarcia.

– Aktualnie na rynku polskim planujemy otwieranie klubów Pure Jatomi Fitness tylko w głównych miastach takich jak Poznań, Kraków, Gdańsk ( Trójmiasto), Warszawa, Katowice, Wrocław. Pozostałe rynki, gdzie się intensywnie rozwijamy to Indonezja, Malezja, Turcja czy Czechy. Poszukujemy lokalizacji na terenach o dużej gęstości zaludnienia, z dobrą komunikacją miejską i wygodnym parkingiem. Optymalna powierzchnia dla naszej sieci to lokale od 1,3 tys.-1,8 tys. mkw. – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Joanna Gajewska, European Expansion Director z Pure Health and Fitness sp. z o. o. właściciela sieci klubów Pure Jatomi Fitness.

Aktualnie Pure Jatomi Fitness jest największą sieciową marką klubów fitness w Polsce i, jak deklarują przedstawiciele firmy, jedną z najszybciej rozwijających się sieci na świecie.

– W Polsce mamy obecnie 36 działając klubów, staramy się dopasowywać ofertę do dynamicznie zmieniającego się rynku, myślimy już o kolejnych ciekawych rozwiązaniach. Jesteśmy też stałymi czytelnikami magazynu Shopping Center Poland, w którym szukamy głównie informacji o nowych projektach, jak i obiektach istniejących, które poddawane są rekomercjalizacji. Interesujące są dla nas artykuły o ekspansji innych marek retailowych, co daje nam też obraz jak kształtują się trendy na rynku, oraz jakie miasta lub obiekty cieszą się największym zainteresowaniem – dodaje Joanna Gajewska.

Kluby Pure Jatomi Fitness obecnie znajdują się w takich miastach jak Warszawa (7 lokalizacji), Łódź, Poznań (3 kluby), Wrocław (3 placówki), Kielce, Bytom, Katowice, Gliwice, Gorzów, Białystok, Bydgoszcz, Gdynia (2 placówki), Toruń, Szczecin, Rzeszów, Płock (2 kluby), Lublin, Lubiń, Kraków (3 placówki), Koszalin (2 placówki).