Salon Pierre Cardin w Galerii Wisła
Salon Pierre Cardin w Galerii Wisła

Od 30 października w Galerii Wisła funkcjonuje powiększony salon Pierre Cardin. Sklep zwiększył swoją powierzchnię ponad dwukrotnie i zajmuje obecnie blisko 150 mkw. Salon znajduje się na parterze przy wejściu głównym do galerii w sąsiedztwie perfumerii Douglas.

W ofercie Pierre Cardin skierowanej do mężczyzn znajdują się zarówno marynarki, spodnie, garnitury, koszule, kurtki, swetry dzianiny, jeansy, jak również dodatki.

Otwarta w listopadzie 2008 i zarządzana przez CREAM Galeria Wisła jest centrum handlowo – rozrywkowym regionu płockiego. W ofercie galerii znajduje się ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach obiektu. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową centrum jest także miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach. Galeria Wisła mieści się w samym centrum dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tys. osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 tys. potencjalnych klientów.

Salon Pierre Cardin w Galerii Wisła
Salon Pierre Cardin w Galerii Wisła

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management oferuje usługi związane z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 17 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe nieruchomości typu „stand-alone”.