Fot. Shutterstock

 

Fot. Shutterstock

Spółka Adept Investment sp. z o.o. kupiła nieruchomość we Włocławku przy ul. Kruszyńskiej. Nieruchomość, na której powstanie m.in. market spożywczy ma powierzchnię ponad 4 tys. mkw.

– Zakup tej nieruchomości jest konsekwencją wdrożonej strategii działalności spółki, którą realizujemy od dwóch lat. W maju br. zakupiliśmy inny teren pod obiekt handlowy we Włocławku przy ul. Wienieckiej o powierzchni 5 tys. mkw. Aktualnie trwają tam prace wykończeniowe, a market spożywczy zostanie oddany do użytku pod koniec listopada – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Karol Cieciera reprezentujący spółkę Adept Investemnt.

Adept Investment ma już prawomocne pozwolenie na budowę, dzięki czemu generalny wykonawca będzie mógł rozpocząć prace na terenie inwestycji jeszcze w tym miesiącu. Atutem tej lokalizacji, jak podkreśla zarząd spółki Adept Investemnt, jest sąsiedztwo największych osiedli mieszkaniowych Włocławka jak i dobre połączenie z centrum miasta.

W portfelu firmy Adept Investment znajduje się obecnie blisko 60 tys. mkw. powierzchni pod handel na terenie całego kraju z przeznaczeniem pod budowę parków handlowych do 3 tys. mkw. Adept równolegle inwestuje w miasta małej i średniej wielkości, jak i w aglomeracje takie jak Warszawa, Sopot, czy Kraków.

Adept Investment to spółka z polskim kapitałem, pozyskująca nieruchomości na terenie całego kraju. Specjalizuje się w inwestycjach w budowę obiektów handlowych do 3 tys. mkw. oraz komercjalizacji i rekomercjalizacji powierzchni handlowych w obiektach zleconych.