Ro-An, właściciel placów zabaw Bajkowy Labirynt
Ro-An, właściciel placów zabaw Bajkowy Labirynt

Spółka RO-AN, właściciel sieci placów zabaw dla dzieci zlokalizowanych w centrach handlowych, zapowiada kolejne otwarcia.

– Właśnie podpisaliśmy kolejną umowę najmu powierzchni w centrum handlowym z firmą PA Nova na realizację placu zabaw dla dzieci pod marką Bajkowy Labirynt w Centrum Handlowym Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźle – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Beata Wiśniewska, dyrektor ds. personalnych i marketingu RO-AN.

Niebawem, na powierzchni ok. 200 mkw., RO-AN otworzy tam atrakcyjny, ciekawie wyposażony plac zabaw dla dzieci. Będzie on przeznaczony dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat.

– Oprócz konstrukcji zabawowej znajdzie się tam basen z kolorowymi piłkami, zjeżdżalnia, trampolina i wiele innych atrakcji. Będzie tam również specjalny kącik malucha przeznaczony do bezpiecznej zabawy młodszych dzieci od 0-3 lat z rodzicami. Oczywiście nie zabraknie także salki urodzinowej do organizacji przyjęć urodzinowych i zabaw okolicznościowych a także małej kawiarenki dla rodziców. Wzbogaceniem naszej oferty będą moduły edukacyjne, dostosowane do wszystkich grup wiekowych, rozwijające umiejętności motoryczne i umysłowe dzieci. Koncept ten został przez nas niedawno wdrożony na otwartym na nowo placu zabaw “U Misia” w CH 3 Stawy w Katowicach oraz w “Bajkowym Labiryncie” w CH Turawa Park w Zawadzie koło Opola i spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych klientów – dodaje Beata Wiśniewska.

Obecnie RO-AN posiada 15 placów zabaw w całej Polsce, działających pod szyldem: Bajkowy Labirynt oraz U Misia .

– Wkrótce do naszej oferty dołączą kolejne lokalizacje, o czym niebawem z przyjemnością poinformujemy – podsumowuje przedstawicielka firmy RO-AN.

Firma RO-AN powstała w 1995 roku i jest firmą rodzinną z siedzibą w Gdańsku. Od 19 lat skupia się na współpracy tylko z centrami i galeriami handlowymi, oferując rozwiązania w branży rozrywki dla dzieci. Poza siecią placów zabaw Bajkowy Labirynt i U Misia jest także ogólnopolskim producentem i operatorem interaktywnych bujaków i karuzel dla dzieci oraz automatów sprzedających. Posiada także maszyny na licencjach takich producentów, jak m.in.: Disney, Warner Bros, Hit Entertainment i inne.