Galeria Tarnovia
Galeria Tarnovia

TK Development podpisał umowę najmu z nowym operatorem spożywczym. Market z grupy Carrefour otworzy się w Galerii Tarnovia jeszcze w tym kwartale, data otwarcia została potwierdzona na 22 listopada.

Obecnie na rynku pod szyldem Market działa przynajmniej kilka sklepów z grupy Carrefour, można je znaleźć m.in. w Warszawie, Opocznie, czy Lublinie. Wprowadzenie do Polski nowego szyldu to element realizowanej obecnie przez francuskiego operatora multiformatowej strategii. Markety z grupy Carrefour to sklepy spożywcze, o powierzchni ponad 2 tys. mkw. Market w Galerii Tarnovia będzie zaaranżowany według nowego przyjaznego układu.

Galeria Tarnovia
Galeria Tarnovia

Galeria Tarnovia to 2-poziomowe centrum handlowe otwarte w 2009 roku w Tarnowie. Galeria Tarnovia znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej, ma doskonałą widoczność od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36,5 tys. aut. W 30 minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10 minutowej strefie – blisko 90 tys. osób. Na powierzchni handlowej 16,5 tys. mkw znajduje się 100 sklepów, a wśród nich: H&M, Taranko, Stradivarius, New Yorker, Reserved, Mohito, Douglas, Deichmann, CCC, Carry, Euro RTV AGD, a za blisko miesiąc – swój sklep otworzy Market z grupy Carrefour.

Spółka TK Development obecnie realizuje centrum handlowe Nowy Rynek w Jeleniej Górze.