Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała, Centrum Handlowo-Rozrywkowego należącego do Gemini Holding, dołączyła marka Depare, oferująca odzież skierowaną do kobiet w różnych grupach wiekowych.

Tenant mix Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała poszerzył się o kolejną markę odzieżową, debiutującą w mieście. Nowy salon zajmuje powierzchnię ok. 150 mkw. Depare jest nową marką na polskim rynku, dotychczas dostępną w salonach sieci Ravel, a od niedawna rozwijającą sieć salonów firmowych oraz franczyzowych pod szyldem własnym. Salon w bielskim Gemini będzie pierwszym sklepem tego brandu w mieście.

– Konstruujemy ofertę naszego centrum tak, by w sposób znaczący odróżniać się od konkurencji, dlatego też poza dużymi i znanymi markami sieciowymi pozyskujemy te, które dopiero rozpoczynają ekspansję oraz lokalnych najemców, którzy stanowią o oryginalności naszego tenant mixu. Cieszymy się więc i doceniamy fakt, że marka Depare jako lokalizację do swojego pierwszego salonu w Bielsku-Białej wybrała właśnie nasz obiekt. Mamy nadzieję, że nowy najemca zyska wielu stałych i zadowolonych klientów – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Oferta sklepu Depare uzupełni segment mody damskiej, który tworzą już takie marki jak Greenpoint, Jacqueline Riu, butik La Lune Mode de France, Mohito, Monnari, Orsay, Sinsay, Solar, Sradivarius, Taboo oraz butik By Polka, oferujący designerską odzież oraz usługi z zakresu doradztwa stylizacyjnego.

W Gemini Park Bielsko-Biała w kwietniu b.r. zakończyła się rozbudowa, której jednym z celów było stworzenie kompleksowej oferty handlowo – rozrywkowej dla całej rodziny. Obecnie na powierzchni ponad 40 tys. mkw. GLA znajduje się 120 sklepów. Oprócz sprofilowanej oferty handlowej klienci mają do dyspozycji m.in. pokoje przyjazne rodzicom z małymi dziećmi, specjalne toalety dla najmłodszych oraz wiele miejsc rozrywki.
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.