Marzena Maj, DTZ
Marzena Maj, DTZ

Od października 2014 roku Marzena Maj wzmacnia Zespół Wynajmu Powierzchni Handlowych w firmie DTZ.

Marzena Maj objęła stanowisko konsultanta w Zespole Wynajmu Powierzchni Handlowych i będzie odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni handlowych, negocjowanie warunków umów najmu, jak również za budowanie i utrzymywanie relacji z najemcami.

Marzena Maj zdobywała doświadczenie m.in. w obszarze zarządzania nieruchomościami komercyjnymi w takich firmach jak Empieria Holding SA oraz w J&T Nieruchomości. Dotychczas w swojej karierze zarządzała 44 obiektami o łącznej powierzchni ok. 33, 5 tys. metrów kwadratowych.

– Cieszymy się, że Marzena Maj dołączyła do naszego Zespołu. Jej doświadczenie będzie wspierać nasz zespół w codziennej pracy i przyczyni się do efektywnej realizacji założonych celów – mówi Renata Kusznierska, dyrektor Zespołu Powierzchni Handlowych na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią.

– Dołączenie do DTZ, firmy doradczej w sektorze nieruchomości jest dla mnie wyzwaniem i ogromnym wyróżnieniem. Jestem przekonana, że dzięki zdobytemu doświadczeniu w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi wniosę do zespołu kompetencje, które będą niezbędne do zrealizowania wymagających projektów naszych klientów – mówi Marzena Maj.

Marzena Maj jest absolwentką Politechniki Radomskiej oraz Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie.