Imaginarium
Imaginarium

Na początku listopada br. ruszy pierwszy regularny sklep Imaginarium w Polsce. Sklep zostanie otwarty w warszawskim centrum handlowym Sadyba Best Mall. – To pierwszy regularny sklep tej hiszpańskiej marki w Polsce – mówi redakcji Retailnet.pl Elżbieta Powichrowska, dyrektor Działu Najmu Klepierre Management Polska.

Regularny sklep Imaginarium, który ruszy w Sadyba Best Mall, będzie zlokalizowany na I piętrze. Imaginarium to marka detaliczna specjalizująca się w ofercie skierowanej do dzieci, proponująca klientom unikalny i ekskluzywny asortyment gier, zabawek.  To, co wyróżnia architektonicznie sklepy Imaginarium, to podwójne drzwi wejściowe: osobne większe dla rodziców i drugie mniejsze, witające dzieci. Sieć jest obecna w 26 krajach na 4 kontynentach i liczby ponad 400 sklepów.

Centrum Handlowe Sadyba Best Mall położone jest na warszawskiej Sadybie, na Trakcie Królewskim prowadzącym do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina-Jeziornej. W 90 sklepach, na powierzchni blisko 23 tys. mkw., centrum handlowe oferuje klientom ciekawą ofertą komercyjną oraz szeroką gamę usług. Do dyspozycji jest Cinema City, 12 sal kinowych oraz jedyny w Warszawie IMAX. Ponadto w obiekcie znajduje się klub fitness Pure Jatomi. Sadyba Best Mall na Sadybie odwiedza rocznie ponad 7 mln osób. Parking oferuje 980 miejsc dla zmotoryzowanych. Sadyba Best Mall jest zarządzana przez Klepierre Management Polska sp. z o.o.

Grupa kapitałowa Klepierre jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 13 krajach Europy. W Polsce posiada 7 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza, Kraków Plaza oraz Rybnik Plaza, które są zarządzane przez spółkę Klepierre Management Polska sp. z o.o. Większość centrów handlowych jest zlokalizowana w centralnych punktach miasta i łączy rozrywkę, handel i usługi.