Otwarcie salonu Media Expert
Otwarcie salonu Media Expert

Otwarcie salonu Media Expert

Sieć Media Expert została nominowana do Shopping Center Forum Retailers’ Awards 2015 w kategorii Electronics Retailer of the Year.

Drugi rok z rzędu sieć Media Expert znalazła się w gronie trzech podmiotów, obok Samsung oraz Apple, nominowanych do prestiżowej nagrody Retailers’ Awards 2015. Najlepsi najemcy centrów handlowych w podziale na kilkanaście kategorii zostaną wyłonieni podczas uroczystej gali, która obędzie się 3 marca 2015, podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej nominacji. Cieszymy się tym bardziej, że jest to druga z rządu nominacja przyznana przez specjalistów i obserwatorów całej branży. Odbieramy ją zatem jako kolejne, ważne potwierdzenie tego, że obrany przez Media Expert kurs rozwoju jest właściwy – rynek docenia nasze działania. Staramy się efektywnie udoskonalać naszą ofertę handlową i jakość zarządzania, wyznaczamy standardy obsługi klientów – powiedział redakcji Retailnet Michał Mystkowski, reprezentujący sieć Media Expert.

12-osobowe Jury w uzasadnieniu decyzji o nominacji, zwróciło uwagę, że oprócz dynamicznej ekspansji, sieć Media Expert charakteryzuje się ciekawym formatem elektromarketów. Nowoczesne architektonicznie wnętrza łączą atrakcyjne wizualnie ekspozycje z funkcjami sprzedażowymi, ale przede wszystkim mają na celu ułatwiać klientom dokonanie właściwego wyboru zakupowego. Jak twierdzą przedstawiciele Jury, Media Expert wyróżnia się również na tle konkurencji szeroką propozycją handlową, dostępem do nowinek technologicznych oraz wysokim poziomem obsługi klienta.

Przypomnijmy, że to nie jedyne wyróżnienie w ramach SCF Retailers’ Awards z marką Media Expert w tle. Nominację do kategorii The Best Manager of the Year otrzymał Marcin Żakowski, dyrektor Działu Nieruchomości.

– To dla mnie ogromne wyróżnienie. Jednak nominacja jest zasługą całego zespołu Działu Nieruchomości. Konsekwentnie realizujemy stawiane przed nami zadania związane z ekspansją, zarządzaniem nieruchomościami własnymi, komercjalizacją, jak i zagadnieniami związanymi z zakupem nieruchomości czy wsparciem dla procesów inwestycyjnych – powiedział Marcin Żakowski.

Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród obędzie się 3 marca 2015, podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition, które odbędzie się na Stadionie Legii Warszawa.