Sieć pralni Renthoff Express
Sieć pralni Renthoff Express

Sieć pralni Renthoff Express świadcząca usługi czyszczenia chemicznego odzieży oraz prania wodnego powiększa się o kolejne lokalizacje.

W ostatnim czasie nowa placówka sieci pojawiła się w Galerii Brama Mazur w Ełku. Kolejną oddano do użytku pod koniec października 2014 roku w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Lokal ma 73 mkw. powierzchni.

– Będziemy intensywnie działać na rynku centrów handlowych o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej oferując nowy standard usług i konkurencyjne ceny. Kolejne otwarcia pralni Renthoff Express są planowane na początek 2015 roku – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Daniel Chudy, prezes zarządu Renthoff Express.

Sieć Renthoff Express, jak dowiedziała się redakcja Retailnet będzie rozwijana szczególnie w dużych miastach na terenie całego kraju. Optymalna powierzchnia lokalu przeznaczonego na pralnię to około 60 mkw. W planach spółki jest ekspansja w centrach handlowych w miastach z dużym potencjałem handlowym.

– Interesują nas tylko centra handlowe, również powierzchnie po rekomercjalizacji oraz przejęcia po innych operatorach – podkreśla Daniel Chudy.

Spółka podpisała umowy najmu z centrum handlowym Serenada w Krakowie oraz w centrum Ikea w Lublinie. Ponadto prowadzi rozmowy z kilkoma innymi centrami handlowymi.

Przypomnijmy, Renthoff Express ma sieć 10 pralni w takich miastach jak Konin, Suwałki, Gorzów, Oświęcim, Sieradz, Ełk, Jastrzębie, Nowy Sącz.