Jarosław Tutaj, Savills
Jarosław Tutaj, Savills

Jarosław Tutaj został nowym dyrektorem Działu Powierzchni Handlowych w międzynarodowej agencji doradczej Savills. Nowe stanowisko objął z początkiem listopada.

Jarosław Tutaj posiada 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Przez ostatnie dwa lata odpowiadał za komercjalizację obiektów handlowych z portfolio Echo Investment, m.in. Galerii Echo Kielce, Galaxy Szczecin, Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu, Olimpii Bełchatów, Venedy Łomża oraz Outlet Parku Szczecin. Wcześniej pracował jako dyrektor Działu Najmu w Gray International, gdzie zajmował się m.in. wynajem powierzchni w centrum handlowym Felicity Lublin. W Apsys Polska brał również udział w wynajmie jednej z największych galerii handlowych w Polsce – Manufaktury w Łodzi. Doświadczenie w agencji doradczej zbierał przez kilka lat pracy w zespole wynajmu powierzchni handlowych Jones Lang LaSalle.

– Cieszę się bardzo, że osoba z tak wszechstronnym doświadczeniem i przeglądem rynku powierzchni handlowych staje na czele działu wynajmu powierzchni handlowych. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie Jarosława Tutaja stworzą dodatkową wartość dla naszych klientów poszukujących prawdziwego wsparcia w komercjalizacji swoich projektów, ale także w kontekście wsparcia usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami, doradztwem inwestycyjnym i wycenami. Jarosław Tutaj będzie odpowiadał za rozwój zespołu i pozyskanie nowych klientów do naszego portfolio obiektów handlowych. Wierzę, że sprosta zadaniu i za kilka miesięcy będziemy mogli cieszyć się pierwszymi sukcesami – mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills Polska.

Jarosław Tutaj jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Real Estate Investment.

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 600 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie.