Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała, należącego do Gemini Holding, dołącza marka Pierre Cardin, oferująca elegancką odzież męską i damską.

W salonie o powierzchni ponad 100 mkw. znajdzie się miejsce nie tylko dla linii męskiej sygnowanej nazwiskiem francuskiego projektanta, ale także poszerzonej kolekcji damskiej – Pierre Cardin Woman oraz szeroki wybór produktów brandu Otto Kern.

– Rynek handlowy w Bielsku-Białej jest dla naszej firmy bardzo interesujący – dynamicznie się rozwija i pozytywnie rokuje na przyszłość. Dlatego też zdecydowaliśmy się otworzyć już drugi salon marki Pierre Cardin w tym mieście, właśnie w centrum handlowo-rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała. Zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy ze względu bardzo dogodną lokalizację obiektu. Salon Pierre Cardin będzie mieścił się w nowej, rozbudowanej części Gemini, która jest nowoczesną powierzchnią handlową, w pełni spełniającą nasze oczekiwania – mówi Grzegorz Baraniak, dyrektor ds. zakupów i inwestycji firmy Van Horn, dystrybuującej markę Pierre Cardin.

Tenant mix obiektu w branży eleganckiej odzieży męskiej współtworzą takie salony jak Bytom, Makon, Morani, New Men czy Pako Lorente. W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała w kwietniu b.r. zakończyła się rozbudowa, dzięki której powierzchnia najmu sięga teraz ponad 40 tys. mkw. GLA. W obiekcie mieści się 120 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej. Zgodnie z przyjętą strategią, po rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała dysponuje kompleksową, bogatą ofertą skierowaną do całych rodzin.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.