Sonata Park w Sochaczewie
Sonata Park w Sochaczewie

Na 8 listopada 2014 roku zaplanowano otwarcie parku handlowego Sonata Park w Sochaczewie realizowanego przez Carrefour Polska. Obiekt został skomercjalizowany w 100 proc. na kilka tygodnie przed otwarciem.

Realizowana w Sochaczewie przy ul. Warszawskiej Sonata Park, to park handlowy, który powstaje w synergii z istniejącym już hipermarketem Carrefour z pasażem handlowym o powierzchni 5,3 tys. mkw. Na ponad 6 tys. mkw. nowej części swoje sklepy otworzą między innymi takie marki jak: Cropp, House, Reserved, Sinsay, Empik, Smyk, Drogerie Natura, marki obuwnicze czy też H&M, Carry, Vision Express i Wakacje.pl, wiele z tych marek zadebiutuje w Sochaczewie. Ponadto w obiekcie pojawi się oferta usługowa w postaci salonu urody, sklepu zoologicznego oraz operatora telewizji satelitarnej NC+.

Równocześnie do dyspozycji klientów będzie gruntownie zmodernizowany i powiększony hipermarket Carrefour, którego oferta handlowa zostanie wzbogacona i sprofilowana według potrzeb i oczekiwań mieszkańców Sochaczewa, jak również pasaż handlowy, w którym znajdą się takie punkty jak salon Kolportera, Poczta Polska oraz cukiernia Sowa.

Ostatnim najemcą, który otworzy swój biznes w obiekcie realizowanym przez Carrefour Polska będzie biuro podróży, które zajmie lokal o powierzchni 17 mkw. Już w listopadzie mieszkańcy Sochaczewa i okolicznych miejscowości będą mieli do swojej dyspozycji obiekt o powierzchni ponad 11 tys. mkw.

Grupa Carrefour obecna w 34 krajach jest drugim największym detalistą na świecie oraz liderem wielkiej dystrybucji w Europie. W ponad 10,1 tys. sklepach zatrudnia 365 tys. pracowników. W 2013 obroty Grupy wyniosły 100,2 mld euro. Grupa Carrefour oferuje różnorodność formatów handlowych, kanałów dystrybucji i działa na wielu rynkach.