W Arkadach Wrocławskich pojawiła się znana marka oferująca odzież dla kobiet i mężczyzn Cipo&Baxx. Lokal o powierzchni 68 mkw. zlokalizowany jest na poziomie +1 wrocławskiego centrum handlowego.

Salon Cipo&Baxx w Arkadach Wrocławskich jest pierwszym salonem marki we Wrocławiu.

– Cipo&Baxx, to kolejna marka, która otwiera swój pierwszy sklep we Wrocławiu właśnie w naszym centrum. To bardzo zadowalający syndrom, iż klienci mogą spotkać unikalne w mieście marki tylko w Arkadach Wrocławskich – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji.

Cipo&Baxx to marka odzieżowa skierowana do ludzi młodych. Na polskim rynku marka jest obecna od 2008 roku. Poza Polską swoje sklepy ma także w Niemczech, Australii, Francji, Anglii czy USA. W Polsce aktualnie działa 49 sklepów z czego 29 to salony partnerskie, a 20 to sklepy multibrandowe. Poza Polską firma ma 10 sklepów na Słowacji, 7 w Czechach, 2 na Litwie i po jednym w Dani i Łotwie.

Cipo&Baxx to marka odzieżowa założona w 1996 roku w Niemczech przez Yil-ba Tekstil. Ubrania marki produkowane są w Turcji. Dystrybucją produktów marki w Polsce zajmuje się firma Yilba Tekstil sp. z o.o.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami.