Salon Joop
Salon Joop

W warszawskim Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka został otwarty salon Joop! Asortyment marki obejmuje meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Jest to pierwszy obiekt tego typu tej marki w Europie.

Nowy salon zajął powierzchnię 376 mkw. Jest zlokalizowany obok salonu JMB Design na pierwszym piętrze Domoteki. Dotychczas produkty sypialniane i łazienkowe marki były dostępne w salonie JMB Design.

– Z racji popularności marki i chęci rozszerzenia oferty, właściciele postanowili przenieść asortyment do nowego salonu, wzbogacając propozycje o dodatkowe produkty – poinformowali przedstawiciele Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

Marka Joop! należy do firmy Holy Fashion Group. W Polsce marka jest rozwijana za pomocą systemu franczyzowego. Jak poinformowali redkację Retailnet przedstawiciele Holy Fashion Group, marka Joop! będzie rozwijana w centrach handlowych. Lokale marki mają min. 140 mkw. dla sklepu z liniami dla kobiet i mężczyzn, a w przypadku jednej linii to minimum 100 mkw. W Polsce sklepy Joop! z odzieżą i artykułami modowymi znajdują się w Warszawie w CH Złote Tarasy, Galerii Mokotów i Fashion House Piaseczno (pierwszy sklep outletowy marki w Polsce).

Firma Joop! została założona pod koniec XX wieku w Niemczech i od początku działalności była związana z tworzeniem przedmiotów designerskich: serii ubrań, perfum czy zegarków. Kolejnym etapem było powstanie linii Joop! Living oferującej artykuły wyposażenia domu.