Auchan Katowice
Auchan Katowice

Centrum Handlowe Auchan Katowice pozyskuje nowych najemców. Immochan, właściciel i komercjalizator galerii Auchan, podpisał umowę z francuską siecią drogeryjną Yves Rocher na wynajem powierzchni handlowej w Katowicach.

Nowy najemca otworzył lokal 29 października 2014 roku. Lokal Yves Rocher w Centrum Handlowym Auchan Katowice ma powierzchnię 17 mkw. Obecnie jest jedynym salonem z ofertą drogeryjną w obiekcie.

Firma Yves Rocher oferuje naturalne kosmetyki na bazie roślin. Marka powstała we Francji w 1959 roku. Dziś z 1,5 tys. sklepami jest obecna w 88 krajach, na pięciu kontynentach. W Polsce firma działa od ponad dwudziestu lat, a jej sieć liczy obecnie ponad 100 sklepów.

Katowicka galeria handlowa Auchan ma formę kameralnego pasażu i liczy blisko 30 lokali. Wśród oferty znajdują się sklepy z odzieżą i obuwiem, m.in. CCC, Orsay czy Takko Fashion, a także wiele lokali usługowych. Niedawno do grona najemców dołączył sklep Jysk z wyposażeniem wnętrz. CH Auchan Katowice zostało otwarte w 2000 roku. W tym roku obiekt przeszedł remont wnętrza galerii handlowej.

Centrum Handlowe Auchan Katowice mieści się przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Przy CH Auchan Katowice mieszczą się hipermarket Auchan, Decathlon oraz Norauto. Obiekt należy do Immochan.