Centrum Handlowe Atrium Felicity
Centrum Handlowe Atrium Felicity

7 listopada 2014 roku w Atrium Felicity w Lublinie, nastąpiło otwarcie salonu marki Monnari. Nowy salon znajduje się w sąsiedztwie salonu 4F i Centrum Wina i zajmuje ponad 240 mkw. powierzchni.

Monnari jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość. Marka oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima). Linie odzieży uzupełnia wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię.

Monnari uzupełni ofertę eleganckiej mody damskiej w Atrium Felicity, którą reprezentują takie marki, jak, m.in.: Mohito, Solar, Taranko, Zara, Galeria Milano czy La Panthera.

Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32.

W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn. Atrium Felicity posiada dogodne połączenie z systemem dróg regionalnych i krajowych. Ma także zapewniony dostęp do środków transportu publicznego (siedem linii autobusowych). Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited.