Salon 4F

Przez cały miesiąc, począwszy od pierwszego tygodnia listopada, marka 4F planuje otwarcie kolejnych czterech salonów, zarówno nowych, jak i tych już istniejących, ale świeżo zmodernizowanych. Łączna powierzchnia otwieranych lokalizacji wyniesie blisko 800 mkw. Po tych zmianach liczba nowych sklepów 4F wzrośnie do 139 punktów w całym kraju.

Jako pierwszy, bo już 7 listopada, zostanie otwarty po modernizacji salon w Fashion House Outlet w podwarszawskim Piasecznie. Kolejne, całkiem nowe lokalizacje przybędą w połowie miesiąca. 14 listopada zostaną otwarte 2 salony: w Galerii Leszno oraz warszawskim Centrum Handlowym Targówek. Ostatni, zaplanowany na listopad sklep 4F, zostanie otwarty na północy kraju w Fashion House Outlecie zlokalizowanym w Gdańsku.
4F to zarazem marka oferująca odzież i akcesoria sportowe i sieć sklepów. 4F należy do firmy OTCF. W jej portfolio znajdują się również takie brandy jak FOB, Outhorn, Tutto Bene oraz Wild Nature. Firma regularnie poszerza sieć punktów sprzedaży, opierając się zarówno na sklepach własnych, jak i punktach franczyzowych.

Przypomnijmy, w październiku spółka OTCF otworzyła 3 salony 4F i jeden zmodernizowany: w Galerii Piła, w Starej Przędzalni w Żyrardowie (po remodelingu), w iławskiej Galerii Jeziorak oraz w krakowskim Parku Handlowym Zakopianka. Łączna powierzchnia otwieranych salonów marki wyniosła ponad 500 mkw.

Sieć 4F została nominowana do nagrody SCF Sport Retailer of the Year 2015. Wręczenie statuetek odbędzie się 3 marca 2015, podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition, Stadion Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3.