Justyna Williams, JLL
Justyna Williams, JLL

Justyna Williams dołączyła do zespołu firmy JLL i obejmie stanowisko dyrektora ds. Zarządzania Nieruchomościami Handlowymi w Polsce.

Do głównych zadań Justyny Williams na nowym stanowisku należy kierowanie pracami zespołu wyspecjalizowanego w zarządzaniu nieruchomościami handlowymi oraz budowanie relacji z klientami z tego obszaru. Williams będzie mieć pod swoją opieką 37 projektów handlowych w całym kraju, w tym m.in. Forum Gliwice czy Pasaż Świętokrzyski. Jej bezpośrednią przełożoną będzie Virginie de Baere, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Polsce.

Przed dołączeniem do zespołu JLL Justyna Williams pełniła funkcję kierownika ds. Rozwoju Centrów Handlowych w Cushman & Wakefield. W czasie jej zatrudnienia zespół powiększył portfolio zarządzanych obiektów handlowych z dwóch do trzynastu (wzrost o ok. 130 tys. mkw. GLA) w ciągu zaledwie jednego roku.

Wcześniej jako kierownik Zespołu Zarządzania Nieruchomościami w Tesco Polska, Justyna Williams nadzorowała procesy zarządzania portfolio ponad 400 nieruchomości w całej Polsce (obiekty handlowe, biura, magazyny oraz nieruchomości gruntowe). Williams ma 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

– Bardzo się cieszę, że Justyna Williams dołączyła do naszego zespołu. To potwierdza coraz mocniejszą ekspertyzę i specjalizację JLL w świadczeniu najwyższej jakości usług z obszaru zarządzania nieruchomościami handlowymi. Justyna Williams wniesie do zespołu szerokie doświadczenie i wiedzę dotyczącą tego rynku – mówi Virginie de Baere, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Polsce, JLL.