PayU płatności mobilne

Zrób zakupy na Allegro i skorzystaj z pierwszych prawdziwych rat 0%. Bez ukrytych kosztów, bez zbędnych formalności i uciążliwych kolejek w sklepach – tak najpopularniejszy dostawca płatności internetowych w Polsce zachęca do zrobienia przedświątecznych zakupów online i rozłożenia płatności na raty PayU.

Z rat 0% w serwisie Allegro można skorzystać od 13 listopada do 4 grudnia. Wystarczy w tym okresie wybrać raty PayU jako metodę płatności za zakupy i wypełnić wniosek pożyczkowy online. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej przez jednego z partnerów pożyczkowych, czyli Alior Bank lub mBank, umowę zatwierdza się również online – jednym kliknięciem.

Błyskawiczna decyzja kredytowa

„Na początku tego roku wprowadziliśmy limity kredytowe, które są ważne przez 60 dni od momentu zaciągnięcia ostatniej pożyczki ratalnej. Dzięki temu wystarczy kilka kliknięć, by dostać kolejną pożyczkę nawet w kilkadziesiąt sekund. Dotychczas najszybsza decyzja kredytowa została wydana przez bank w ciągu zaledwie 90 sekund” – mówi Wojciech Czajkowski, dyrektor zarządzający PayU Polska.

Payu Allegro Płatnosci Online

Według danych PayU już ponad jedna trzecia kupujących na Allegro, którzy raz otrzymali raty, korzysta z tej metody płatności przy kolejnych zakupach. Rok temu udział ten wynosił 22%, co oznacza, że popularność płatności ratalnych rośnie bardzo szybko.

Płatności internetowe

Z promocji raty PayU 0% na Allegro mogą skorzystać wszyscy użytkownicy tego serwisu, którzy są osobami fizycznymi i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, za wyjątkiem posiadaczy kont Junior, Firma i instytucji charytatywnych. Raty 0% są dostępne przy zakupach o wartości od 300 do 20 tysięcy złotych i rozłożeniu płatności na 10 rat.

PayU jest dostawcą płatności internetowych dla e-biznesów. W listopadzie 2012 r. spółka, jako pierwsza w kraju, uzyskała licencję instytucji płatniczej i podlega w związku z tym nadzorowi KNF. PayU jest częścią międzynarodowego koncernu Naspers, który skupia spółki procesujące płatności internetowe w 18 krajach na całym świecie, w tym w 7 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce z płatności PayU korzysta co trzeci internauta.

Z kolei Allegro Group działa na rynku platform handlowych jako operator Allegro.pl w Polsce, Aukro.ua na Ukrainie, Aukro.cz w Czechach oraz Molotok.ru w Rosji.