Imaginarium
Imaginarium

Imaginarium

W Warszawie otwarto pierwszy w naszym kraju sklep hiszpańskiej sieci oferującej eukacyjne zabawki – Imaginarium. Według wcześniejszych zapowiedzi debiut marki miał nastąpić w warszawskim centrum handlowym Sadyba Best Mall. Pierwszy sklep otwarto jednak w CH Arkadia.

Sklep – concept store o powierzchni 200 mkw. znajduje się w pasażu Canaletto na parterze Arkadii. Koncept sklepów Imaginarium charakteryzuje się nietypowym rozwiązaniem na naszym rynku. Do sklepu można wejść dwojgiem drzwi różnej wielkości. Jedne, standardowych wymiarów, przeznaczone są dla dorosłych. Drugie mniejsze, zaprojektowane specjalnie dla dzieci.

W 26 krajach na czterech kontynentach dostępnych jest obecnie ponad 400 sklepów tej sieci Imaginarium. Ponadto klienci mogą zakupić produkty dla swoich dzieci za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Imaginarium.

Regularny sklep sieci zostanie otwarty w najbliższych dniach w warszawskim centrum handlowym Sadyba Best Mall. Tam salon marki zajmie lokal o powierzchni 160 mkw.

Imaginarium to marka detaliczna specjalizująca się w ofercie skierowanej do dzieci, proponująca klientom unikalny asortyment gier i zabawek głównie o charakterze edukacyjnym, wpływającym na prawidłowy rozwój dzieci.