Media Markt

Media Markt

Media Markt w CH Auchan we Wrocławiu został gruntownie przebudowany. Sklep otwarto w piątek, 14 listopada w nowej odsłonie. Tym samym salon stał się jednym z najnowocześniejszych i największych sklepów z elektroniką użytkową w Polsce.

Media Markt jest dostępny dla klientów w CH Auchan we Wrocławiu od ponad 10 lat. Przebudowa marketu jest odpowiedzią na potrzeby klientów i dostosowaniem się do najnowszych trendów na rynku elektroniki użytkowej.

– Reagujemy na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Poza szerokim asortymentem, oferujemy również nowoczesną prezentację produktów, która ułatwi porównanie ich właściwości i cen, a tym samym również wybór urządzenia dopasowanego do realnych potrzeb kupujących. – mówi Tomasz Rusak, dyrektor zarządzający Media Markt we wrocławskim CH Auchan.

W efekcie dopasowania aranżacji sklepu do zmian zachodzących na rynku elektroniki użytkowej oraz zmieniającego się stylu życia konsumentów powstała nowoczesna powierzchnia mierząca blisko 8 tys. mkw. Na parterze sklepu znajduje się coffe shop – świat stworzony z myślą o wielbicielach kawy oraz największy w Polsce wybór artykułów AGD.

Na drugim piętrze powstała strefa fit, gdzie można dobrać do swojej aktywności „elektronikę sportową”, jak np. pulsomierze, krokomierze, czy kamery akcji. Nową, większą przestrzeń zyskała strefa urządzeń mobilnych – laptopów, smartfonów i tabletów, należąca do najsilniej rozwijającego się segmentu. W dziale telewizorów łatwo można porównać parametry najbardziej zaawansowanych technologicznie odbiorników. Nowością są liczne strefy prezentacji produktów i miejsc do degustacji.

W sklepie można też odbierać towary zakupione w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl.

Sklepy Media Markt oferują asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można w nich kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski.