Centrum Handlowe Auchan w Płocku
Centrum Handlowe Auchan w Płocku

Salony meblowe marki Resto Design rozwijają współpracę z Immochan Polska, zarządcą i komercjalizatorem centrów handlowych Auchan. Nowy lokal dołączył do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Płock. Na powierzchni prawie 192 mkw. klienci odnajdą szeroki wybór produktów do wyposażania i wykańczania wnętrz.

Działająca na rynku od 3 lat marka posiada obecnie 11 lokali w całej Polsce, dodatkowo obsługuje sprzedaż internetową. Cztery z nich znajdują się w różnych galeriach handlowych Auchan – w Rumi, Gdańsku, Łomiankach oraz Płocku.

To już trzecia firma, która w minionym kwartale dołączyła do zarządzanej przez Immochan Polska płockiej galerii handlowej. Grono jej najemców poszerzyły również salony eSmoking World oraz Atelkom. Klienci obiektu mają obecnie do dyspozycji blisko 30 lokali oferujących odzież, obuwie, dodatki, a także usługi, takie jak pralnia, kantor czy biuro podróży. W Centrum Handlowym Auchan Płock znajdują się także trzy punkty restauracyjne.

Centrum Handlowe Auchan Płock znajduje się w Płocku, przy ulicy Wyszogrodzkiej 140. Oprócz hipermarketu Auchan klienci galerii mają do dyspozycji blisko 30 sklepów oraz restauracji znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się liczne butiki odzieżowe i obuwnicze. Centrum Handlowe posiada 1100 miejsc parkingowych, w tym 29 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2001 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.