PayPal Tchibo płatności

Każdy odwiedzający sklep internetowy Tchibo będzie mógł płacić w jeszcze szybszy i łatwiejszy sposób. Od teraz Tchibo akceptuje bowiem także płatności PayPal.

„Systemy płatnicze stanowią dziś kluczowy element biznesów internetowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia współpracy z PayPal, dzięki której nasi klienci mogą cieszyć się tą wyjątkowo wygodną i bezpieczną  formą płacenia za swoje zakupy – mówi Jacek Jaworski, Dyrektor Ecommerce Tchibo Warszawa Sp. z o.o.”

Bezpieczeństwo płatności PayPal

Dzięki nowemu partnerstwu, polscy klienci Tchibo mogą cieszyć się z przyjaznych dla użytkownika rozwiązań systemu PayPal, który w Europie Środkowo-Wschodniej ma już 3,5 miliona aktywnych kont. PayPal nie przekazuje żadnych danych personalnych sprzedawcom, dzięki czemu oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zakupów online.

„Już od ponad dwóch dekad Tchibo oferuje polskim konsumentom najwyższej jakości kawy i produkty z nią związane, a także szeroki wybór ubrań, akcesoriów kuchennych czy artykułów do wystroju wnętrz. Cieszymy się, że możemy pomóc Tchibo w rozwoju doświadczenia zakupowego ich klientów, poprzez uczynienie go jeszcze prostszym i szybszym” – mówi Matt Komorowski, Szef Sprzedaży PayPal w Europie Środkowo-Wschodniej. „Dzięki 157 milionom aktywnych kont na całym świecie, pomagamy również firmom takim jak Tchibo rozszerzyć i zwiększyć ich sprzedaż zagraniczną” – dodaje.

PayPal to globalna platforma, pozwalającą użytkownikom na 203 rynkach otrzymywać płatności w ponad 100 walutach, wypłacać na rachunki bankowe w 57 walutach i utrzymywać saldo na kontach PayPal w 26 walutach. PayPal jest częścią eBay, który we wrześniu 2014 zapowiedział planowane rozdzielenie firm w 2015 roku.

Sklep internetowy Tchibo

Od 1997 roku, Tchibo oferuje swoje produkty w internecie, umożliwiając zakup online popularnego asortymentu kawowego, jak również zmieniających się produktów użytkowych oraz usług.

Tchibo ma unikalny model biznesowy, który łączy najwyższej jakości kawę paloną z szerokim asortymentem produktów ze zmieniających się co tydzień kolekcji. Tchibo jest liderem kawy palonej w Polsce oraz wiodącym producentem ekspresów i kawy w kapsułkach – Cafissimo.

Ponad 50 sklepów stacjonarnych oraz e-sklep Tchibo.pl, jeden z dziesięciu największych sklepów internetowych w Polsce, to podstawa wielokanałowego systemu dystrybucji produktów Tchibo.