Vistula
Vistula

W zespole kadry managerskiej Vistula Group SA zaszły ostatnio duże zmiany. Nowe stanowisko w spółce objął Marcin Rydz, który w ciągu 14 lat pracy w Vistula Group SA zdobył duże doświadczenie na rynku nieruchomości w Polsce. Od września 2014 roku zajmuje stanowisko Dyrektora działu Rozwoju i Inwestycji. W strukturze działu stanowisko Managera ds. Rozwoju zajęła Agnieszka Glijer- Piechota. Do obowiązków działu rozwoju i inwestycji należy pozyskiwanie nowych powierzchni pod salony własne dla marek Vistula, Wólczanka i W.Kruk oraz budowaniem salonów zgodnie z najnowszymi konceptami wizualnymi spółki.

Nową osobą w strukturze spółki jest Krzysztof Krawczyk, który objął stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży marek Vistula i Wólczanka. Krzysztof Krawczyk swoim doświadczeniem wesprze zarówno dział sprzedaży jak i dział ds. franczyzy.

Spółka Vistula Group S.A stawia na silny rozwój projektu franczyzowego, który dostępny jest dla marek Vistula i Wólczanka od sierpnia 2013 roku. Od listopada b.r dyrektorem działu ds. franczyzy została Katarzyna Piszczek, która od wielu lat związana jest z Vistula Group SA.

Spółka sukcesywnie otwiera nowe lokalizacje w galeriach handlowych. Do końca roku wykona plan otwarć założonych dla lokalizacji własnych jak i franczyzowych.

Vistula SA aktualnie posiada 289 salonów w tym 9 placówek franczyzowych. Do końca roku spółka otworzy jeszcze 1 salon własny i 6 placówek franczyzowych.

Grupa Kapitałowa Vistula odpowiada za rozwój marek Vistula, Wólczanka, W.Kruk oraz Deni Cler.