Restauracja Express Marche w CH Arkady Wrocławskie
Restauracja Express Marche w CH Arkady Wrocławskie

Firma American Trading Company, właściciel sieci lokali gastronomicznych Express Kuchnia Marche i Sevi Kebab/Oriental w ostatnim czasie uruchomiła nowy lokal własny we Wrocławiu w centrum handlowym Arkady Wrocławskie.

Nowo otwarty lokal restauracyjny ma około 100 mkw. powierzchni i jest zlokalizowany w strefie food court wrocławskiego centrum handlowego.

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet uruchomienie tego punktu zamyka proces ekspansji sieci na ten rok. Aktualnie spółka ma 14 restauracji własnych Express Kuchnia Marche i Sevi Kebab/Oriental oraz 14 restauracji franczyzowych.

– W tym roku nie planujemy więcej otwarć w myśl maksymy, że nie zawsze opłaca się być wszędzie i za wszelką cenę. W latach kolejnych wszystkie nasze koncepty będą rozwijane. Już teraz prowadzimy zaawansowane rozmowy na dobre lokalizacje w dużych miastach w Polsce. O szczegółowych planach na 2015 – 2017 poinformujemy wkrótce – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Katarzyna Gluza, dyrektor ds. rozwoju z American Trading Company.

Przypomnijmy, w ostatnim czasie spółka American Trading Company realizowała plan ekspansji otwierając nowe lokale m.in. w Złotych Tarasach w Warszawie (pierwszy lokal w stolicy) oraz w poznańskim Centrum Handlowym King Cross Marcelin.

Powierzchnia lokalu potrzebna na prowadzenie konceptu Sevi Kebab to ok. 60 mkw., a w przypadku marki Express Kuchnia Marche ok. 80-100 mkw.

Aktualnie American Trading Company posiada 14 restauracji własnych Express Kuchnia Marche i Sevi Kebab/Oriental oraz 14 restauracji franczyzowych.