Salon Lavard
Salon Lavard

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet, w pierwszej połowie grudnia br. w warszawskim centrum handlowym Arkadia zostanie otwarty flagowy salon marki Lavard. Nowy punkt sieci zajmie powierzchnię 142 metrów kwadratowych. Ponadto spółka w grudniu uruchomi sklep o powierzchni 189 mkw. w Outlet Center Lublin oraz salon o powierzchni 82 mkw. w centrum Tychów.

– Salon w CH Arkadia będzie pierwszym flagship store marki Lavard w Polsce. Wnętrze zostało stworzone w zupełnie nowym shop concepcie, wykreowanym specjalnie na potrzeby sklepu flagowego. Salon inspirowany ciepłym włoskim klimatem połączonym z górskimi korzeniami marki Lavard. Założeniem było kreowanie nowego silnego wizerunku marki Lavard, dlatego we wnętrzu zastosowano elementy marmuru, drewna oraz innych materiałów tego samego koloru, o różnych strukturach– mówi redakcji Retailnet.pl Aleksandra Sadkiewicz, Brand Manager marki Lavard.

Ostatnio otwarty salon Lavard o powierzchni 82 mkw. znajduje się w CH Europa w Gliwicach.

W ramach sieci Lavard działa 90 salonów zlokalizowanych przede wszystkim w centrach handlowych na terenie Polski. Spółka jest również właścicielem marki Dino Salvani i należy do grupy odzieżowej Gamatex. Asortyment marki dostępny jest również za granicą – na Węgrzech, Słowacji, Łotwie, Litwie i Ukrainie oraz w Austrii i Czechach. W 2013 roku spółka rozpoczęła współpracę z siecią TK Maxx i tym samym poszerzyła ekspansję marki Lavard o rynek niemiecki.

Lavard jest polską marką, specjalizującą się w branży mody męskiej. W swojej ofercie posiada asortyment we włoskim stylu – m.in. kurtki, płaszcze, garnitury, koszule, szale, spodnie, marynarki oraz galanterię skórzaną.