CH Forum
CH Forum

Trzy nowe marki pojawiły się w pierwszej połowie listopada w gliwickim Centrum Handlowym Forum. Swoje nowe salony otworzyły sieci: Calzedonia, Recman oraz Rossmann.

Największą powierzchnią spośród nich dysponuje drogeria Rossmann (959 mkw.). Modowe butiki zajmują odpowiednio: 95 mkw. (Calzedonia) i 76,5 mkw. (Recman).

W ofercie pochodzącej z Włoch Calzedonii dominują wyroby bieliźniarskie i pończosznicze dla wszystkich grup klientów – kobiet, mężczyzn i dzieci.

W sektorze modowym ofertę CH Forum wzmocnił także Recman – polska firma odzieżowa szyjąca głównie dla mężczyzn. Jej flagowym wyrobem są garnitury oraz marynarki, ale asortyment zawiera również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz akcesoria. Pierwszy w Gliwicach salon Recman jest jednocześnie jednym z pierwszych tej firmy wykonanych według nowego shop conceptu.

To już kolejne, w ostatnim okresie, otwarcia nowych sklepów w gliwickim Forum. Niedawno uczyniły to m.in. C&A oraz Marilyn.

– To pokazuje dynamikę zmian, jakie zachodzą w tej chwili w rekomercjalizowanym przez nas centrum – mówi Grzegorz Filipczyk, dyrektor zarządzający CH Forum, z ramienia JLL. I zapowiada następne inauguracje, a wśród nich kolejny debiut na gliwickim rynku – tym razem znanej na całym świecie sieci restauracji Subway.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. Posiada 43 tys. mkw. pow. handlowej i 140. najemców. 70 proc. najemców Forum to marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym tak znane firmy jak: Zara, Bershka, Centro, Cubus, Douglas, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Reserved, Royal Collection, Sephora, Stradivarius, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: Home&You, RTV Euro AGD,. Część rozrywkowa Forum to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City oraz klub sieci Pure Jatomi Fitness. Strefa restauracyjna „Pod chmurami” o oryginalnej architekturze i stylistyce to miejsce spotkań mieszkańców Gliwic.