CH Auchan Katowice
CH Auchan Katowice

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Katowice dołączył salon Enzo. Lokal o powierzchni ponad 56 mkw. oferuje odzież dla mężczyzn. Za komercjalizację śląskiego obiektu odpowiada Immochan Polska.

Obecna na polskim rynku od 1993 roku marka Enzo oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży męskiej (elegancką i casual’ową). Salon otwarty w sobotę 15 listopada w galerii handlowej Auchan przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach, jest jednym z 15 lokali marki w Polsce.

Centrum Handlowe Auchan Katowice mieści się przy Trasie Nikodema i Józefa Reńców 30 w Katowicach. Całkowita powierzchnia handlowa CH Auchan Katowice wynosi blisko 29 tys. mkw. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 30 sklepów znanych marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe i obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Przy CH Auchan Katowice mieszczą się hipermarket Auchan, Decathlon oraz Norauto. Centrum Handlowe posiada 1,1 tys. miejsc parkingowych, w tym 16 dla osób niepełnosprawnych. CH zostało otwarte w 2000 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.