Outlet Center Lublin
Outlet Center Lublin

W pierwszych dniach grudnia otwarty zostanie Outlet Center Lublin. Będzie to pierwsze centrum wyprzedażowe z ofertą outletową, oferujące popularne marki tańsze o 30-90 proc. Budowa nowego centrum wyprzedażowego przy ulicy Mełgiewskiej 16 D dobiega końca. W obiekcie trwają ostatnie prace.

– 99 proc. prac jest już za nami. Teraz wykańczane są wnętrza: kładziemy podłogi, upiększamy ściany i aranżujemy przestrzeń zgodnie ze wskazówkami naszych architektów. Nasz obiekt będzie miał industrialny klimat i bardzo przyjazną dla użytkowników, także wizualnie, przestrzeń. W mieście ani okolicy nie ma żadnego podobnego budynku i mam nadzieję, że lublinianom u nas się spodoba – mówi Przemysław Szkołut, dyrektor Outlet Center w Lublinie.

Nowe centrum handlowe będzie też pierwszym obiektem typu outletowego w regionie, oferującym markowe produkty w atrakcyjnych cenach. – Ceny u nas są co najmniej o 30 procent, a często nawet 50 do 70 procent niższe niż cena detaliczna tego samego produktu w zwykłym sklepie – mówi Przemysław Szkołut. – To nowość dla naszych potencjalnych klientów, bo do tej pory lokalnie taniej mogli kupić ubrania co najwyżej podczas wyprzedaży w galeriach handlowych.

Na 2 piętrach outletu o powierzchni 12,5 tys. mkw. pomieści się docelowo około 100 sklepów.

Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management SA Sp.k., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment SA, będąc jednocześnie podmiotem zależnym od FORUM XXVIII FIZ. Do jej kompetencji należy rozwój obiektów handlowych typu Outlet Center. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

Outlet Center Lublin
Outlet Center Lublin