KiK

Sieć odzieżowa KiK nie zwalnia tempa ekspansji i po uruchomieniu nowych salonów w Nowej Soli i Chełmie portfolio sieci poszerzy się o kilka kolejnych lokalizacji.

Na przełomie listopada i grudnia pod szyldem marki KiK zostaną uruchomione nowe lokale na terenie województw: opolskiego, lubuskiego, mazowieckiego, podlaskiego, wielkopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

– Intensywna praca na rzecz rozwoju naszej sieci cały czas przynosi satysfakcjonujące efekty. Sukcesywna ekspansja KiK jest widoczna w całym kraju. Zdobywamy kolejne rynki regionalne, otwierając sklepy zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Oczywiście mamy świadomość, że czeka nas jeszcze wiele pracy w umacnianiu pozycji marki, dlatego z niezmiennym zapałem realizujemy przyjęte założenia. Dowodem słusznie obranego kierunku są zaplanowane na koniec listopada i pierwszy tydzień grudnia otwarcia 10 kolejnych sklepów KiK. Nasza strategia opiera się na sprawdzonych warunkach współpracy z naszymi partnerami i optymalnych kryteriach doboru właściwych lokalizacji przeznaczonych na nowo otwierane obiekty – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny KiK Polska.

Sklepy KiK, które rozpoczną działalność 20 listopada mieszczą się w Namysłowie (MyBox) i Żarach (Stop.Shop), a te, których otwarcie zaplanowano na 29 listopada są zlokalizowane w Płońsku (Park Handlowy Mila) i Hajnówce (Galeria Handlowa Hajnówka). 4 grudnia uruchomione zostaną też sklepy w Poznaniu – to już trzeci salon sieci KiK w tym mieście (Galeria Dębiec), Piekarach Śląskich (Marcredo Center), Lęborku (ul. Żeromskiego), Giżycku (Centrum Handlowe M6) oraz Kluczborku (Galeria Miodowa). W grudniu do użytku zostanie również oddany sklep w Kielcach (Galeria Handlowa Echo).

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3,2 tys. sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji. W ofercie sieci znajduje się odzież, biżuteria, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. W Polsce działa ok. 60 sklepów.

Marka KiK została nominowana do nagrody Retailers’ Awards 2015 w kategorii Discount Retailer of the Year 2015. Zwycięzców poznamy 3 marca 2015. Szczegóły dotyczące Forum TUTAJ.